Polecamy
Logo WCAG
Dziś jest: piątek, 02-12-2022

Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
  • Change language EN
  • DE
basen cwiczenia.jpeg Ćwiczenia nowe skrzydło.jpeg po covid 2.jpeg sala operacyjna - niebieska.jpeg Sauna zamek.jpeg zamek wejście.jpeg

PACJENCIE!   ZADZWOŃ I SPRAWDŹ USTALONY TERMIN NA ZABIEG OPERACYJNY - TEL. - 77 4344033 / 77 4344034 / 77 4344037 / 77 4344032 PACJENCIE!  

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

Podstawą przyjęcia do Ośrodka w ramach ubezpieczenia zdrowotnego jest skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

Zakres rehabilitacji obejmuje szeroko pojętą rehabilitację narządu ruchu z uwzględnieniem rehabilitacji ze wskazań ortopedycznych (pourazowych, po zabiegach ortopedycznych, z przewlekłymi schorzeniami takimi jak zmiany zwyrodnieniowe czy zespoły bólowe kręgosłupa o różnym podłożu), reumatologicznych i innych.

Ośrodek specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa wykorzystując w pracy z pacjentami metodę McKenzie oraz terapię manualną.

Każdy z pacjentów Ośrodka Dziennego korzysta z zabiegów fizjoterapeutycznych jak pacjenci z Oddziałów Szpitalnych. Do wykorzystania są zajęcia na basenie rehabilitacyjnym, zabiegi z zakresu hydroterapii i fizykoterapii.

W skład programu usprawniania leczniczego wchodzi też badanie lekarza specjalisty oraz ocena fizjoterapeuty specjalisty. Każdy pacjent zostaje przydzielony na czas pobytu do jednego magistra fizjoterapii , który prowadzi go przez cały okres leczenia.

 W trakcie pobytu Istnieje możliwość skorzystania z pokoi hotelowych oraz wyżywienia (odpłatnie)

 

Kontakt od Pn. – Pt. w godzinach od 8:00 – 14:30

 

Kontakt w sprawie pobytu dziennego pod numerem telefonu +48 77 43 44 040

Kierownik Ośrodka mgr Magdalena Skiba

 

 

 

 

BIP Logo
Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń