Polecamy
Dziś jest: niedziela, 16-12-2018

Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Kontakt Mapa serwisu Galeria zdjęć
  • Change language EN
  • DE
basen cwiczenia.jpeg Ćwiczenia nowe skrzydło.jpeg sala operacyjna - niebieska.jpeg Sauna zamek.jpeg zamek wejście.jpeg

PACJENCIE!   NIE KORZYSTASZ Z WIZYTY?  ODWOŁAJ JĄ! W TEN SPOSÓB INNY PACJENT SZYBCIEJ OTRZYMA POMOC. MOŻESZ TO ZROBIĆ OSOBIŚCIE, TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.  PACJENCIE!  

Aktualności

OGŁOSZENIE O LICYTACJI (AUKCJI)

Prezes Zarządu Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie Sp. z o.o. ogłasza, że dnia 28 sierpnia 2018 r. o godzinie 13:00 w siedzibie Spółki, Korfantów, ul. Wyzwolenia 11, Budynek Zamek, sala konferencyjna, odbędzie się licytacja (aukcja) nieruchomości składającej się z działek nr 483/12 i 482/13 z karty mapy 5 położonych w Korfantowie, ul. Wyzwolenia 11, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Nysie prowadzi księgę wieczystą nr OP1N/00086675/2.

Regulamin licytacji stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia.

PDFOgłoszenie i regulamin licytacji.pdf

PDFZałącznik nr 1 do regulaminu licytacji.pdf

PDFmapa.pdf

Rehabilitacja osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności

Cytując Opolski Oddział Narodowy Funduszu Zdrowia:

Korzystne zmiany dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności - dodatkowe pieniądze na leczenie i łatwiejszy dostęp do świadczeń.

Od 1 lipca osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności, na mocy ustawy o szczególnych rozwiązaniach będą mogły skorzystać poza kolejnością ze świadczeń opieki zdrowotnej udzielanych w poradniach specjalistycznych (ambulatoryjnej opiece specjalistycznej), w szpitalach, z usług farmaceutycznych realizowanych w aptekach oraz ze świadczeń rehabilitacji leczniczej, zgodnie ze wskazaniami medycznymi.

Świadczenia opieki zdrowotnej  dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności udzielane są poza kolejnością przyjęć wynikającą z prowadzonych w placówkach medycznych list oczekujących.
To oznacza, że: 

  • placówka medyczna udziela świadczeń opieki zdrowotnej w dniu zgłoszenia,
  • w przypadku, gdy udzielenie świadczenia nie jest możliwe w dniu zgłoszenia, poradnia wyznacza inny termin poza kolejnością przyjęć wynikającą z prowadzonej przez nią listy oczekujących,
  • świadczenie z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej nie może być udzielone w terminie późniejszym niż w ciągu 7 dni roboczych od dnia zgłoszenia.

Ważne: niezbędne jest okazanie dokumentu potwierdzającego przysługujące uprawnienie, tj. orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności.

Cały komunikat znajduje się pod linkiem: Opolski NFZ

39_mz_niepelnosprawni-v2-www.jpeg

 

PIKNIK W NYSIE

Plakat_Piknik_Nysa_do Internetu.png

PIKNIK W PRUDNIKU

Plakat_Piknik_Prudnik_do Internetu.png


zaproszenie.jpeg

BIP Logo

Certyfikat Zarządzanie Jakością ISO 9001:2008Certyfikat ISO14001 Zarządzanie Środowiskowe

logo_2.jpeg

logo OKM małe.jpeg

Zintegrowany Informator Pacjenta

Szukaj na stronie
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz wydarzeń